De Waanzinnige Boomhut Doe Expo
Locatie: Bomvrije Kazerne, Fort bij Vechten
Type: Interactieve familietentoonstelling
Periode: t/m juni 2027
Stap binnen in de wereld van Andy en Terry en beleef een interactief avontuur vol fantasie, puzzels en verrassingen. In deze doe-expo zijn kinderen niet alleen bezoeker, maar vooral deelnemer.
De populaire boekenreeks De Waanzinnige Boomhut komt tot leven in het Waterliniemuseum. In deze interactieve tentoonstelling ontdekken kinderen de bijzondere wereld van Andy en Terry terwijl ze zelf op avontuur gaan.
Ga op zoek naar de verdwenen MEGA-taart, verzamel aanwijzingen, los uitdagende puzzels op en ontdek wie de dader is. Onderweg kom je langs verrassende onderdelen zoals een MEGA-spinnenweb, het detectivebureau, het laboratorium en nog veel meer plekken waar fantasie en spel centraal staan.
Na afloop ontvangen kinderen een officieel Waanzinnige Boomhut-certificaat als herinnering aan hun speurtocht. De tentoonstelling stimuleert samenwerken, creatief denken en probleemoplossend vermogen en sluit daarmee perfect aan bij een actief museumbezoek.
De doe-expo bevindt zich in de Bomvrije Kazerne van Fort bij Vechten en vormt een speelse aanvulling op het historische verhaal van het Waterliniemuseum. Zo ontdekken kinderen op een laagdrempelige manier dat een museum niet alleen leerzaam, maar vooral ook ontzettend leuk kan zijn.
Praktische informatie
- Geschikt voor kinderen van 6 t/m 12 jaar
- Te bezoeken tijdens de reguliere openingstijden van het museum
- Toeslag: € 3,50 per kind (inclusief opdrachtenboekje en certificaat)
