De Waanzinnige Boomhut Doe Expo

De wereld van De Waanzinnige Boomhut is tot leven gekomen in het Waterliniemuseum! Stap binnen in de vrolijke, fantasierijke tentoonstelling waarin je alles ontdekt over de bijzondere avonturen van Andy en Terry. De populaire kinderboeken van Andy Griffiths en Terry Denton zijn wereldwijd geliefd, en nu kun je zelf op ontdekkingstocht door hun waanzinnige wereld.

In de expo vind je reuzenhaaien, een marshmallowmachine, een welk-weer-je-maar-wil-koepel en Jill’s dierenbos. Overal is iets te beleven, te bouwen en te ontdekken. De doe-expo daagt kinderen uit om te spelen, samen te werken en in hun eigen fantasie te duiken – precies zoals Andy en Terry dat doen in hun boeken.

 

De tentoonstelling is te vinden in de Bomvrije Kazerne van Fort bij Vechten, een van de grootste forten van Nederland en onderdeel van de Hollandse Waterlinies (UNESCO Werelderfgoed). En buiten wacht nóg een verrassing: een échte boomhut om te verkennen!

Er geldt een toeslag van € 3,50 per kind. Hiervoor ontvang je een opdrachtenboekje vol puzzels, opdrachten en spelletjes. Na afloop verdien je een officieel Waanzinnig Boomhut-certificaat!

De tentoonstelling is geschikt voor kinderen van 6 tot 12 jaar en is te bezoeken van dinsdag tot en met zondag, van 10.00 tot 17.00 uur.

Kom langs en ontdek, speel en fantaseer in de Waanzinnige Boomhut Doe Expo bij het Waterliniemuseum op Fort bij Vechten!